xStreamer

xStreamer

Hayalinizdeki oyun yayıncısı olun ve hayranlarınıza anlık yayınlar yapın.

Son zamanların popülerleşen işlerinden olan oyun yayıncılığı, pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Bu anlamda simülasyon oyunu geliştiren ve bu mesleğin detaylarını sunan yapımcı, insanların hayallerindeki yayıncıyı olmalarına olanak sağlıyor ve herkese onlarca takipçi kazandırmayı amaçlıyor.

Gündemin popüler olan oyunlarını oynayın ve popüler sosyal mecralarda adınızı duyurun. Oyun oynarken insanlarla buluşun ve onlarla anlık konuşma şansı yakalayın. Hem sohbet kalitesini yüksek tutun hem de oyunu merak eden kişiler için iyi bir gamer gibi oyun oynayın. MOBA, FPS, RPG ve Survival kategorilerinden birini seçin ve yayınınızı yapmaya başlayın. Sosyal medya etkinizi en üst düzeye çıkarmak için abonelerinizin onaylanma oranını ölçün ve ‘StreamCOMPLETE’ seviyesine ulaşın. Eğer bu düzeye ulaşmayı başarırsanız, Stream.tv’nin en ünlü yayıncısı olacaksın. 

Ayrıca her yaptığınız yayının bir tehlike olduğunu unutmayın. Yanlış oyun tercihleri ve sohbet kutusuna karşı sessiz kalmak sizi olumsuz etkileyecektir. Bu durumda da kazandığınız para azalacak, sponsorluk anlaşmaları son bulacaktır. Son olarak kazandığınız paraları yayın kalitesini arttırmak adına kullanın ve bu alanın yeni kralını insanlara duyurun!

xStreamer Özellikleri

Hayalinizdeki yayınları yapın Popüler oyunlar seçin ve paranızı kazanın Kazandığınız paraları yayın için harcayın Her yayının bir tehlike barındırdığını unutmayın

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın