World of Gunships

World of Gunships

Mobilde en çok oynanan online, multiplayer helikopter savaşı oyunu

World of Gunships, iOS platformunda online, multiplayer oynamayı destekleyen en iyi helikopter savaşı oyunu desem sanırım abartmış olmam. Konsol kalitesinde grafikleri etkileyici görsel efektler ve orijinal müziklerle birleştiren helikopter oyununun ücretsiz oynanabilir olması ise şaşırtıcı. Telefon/tablette oynamak üzere sürükleyici çevrimiçi helikopter aksiyon oyunu arıyorsanız, tavsiye ederim.

Telefon ve tabletler için optimize edilmiş kontrollere sahip olmasıyla iPhone’da da iPad’de de aynı keyifte oynanış sunan online helikopter oyununda çok oyunculu tarafta katılabildiğiniz iki mod (ölümcül savaş ve ölümcül takım savaşı), tek oyunculu tarafta da tek mod (hayatta kalma) bulunmakta. Tavsiyem; hayatta kalma modunda yapay zekaya karşı pratik yapmanız ve ardından PvP savaşlara girmeniz. Gerçek zamanlı savaşlarda maksimum düşman helikopter sayısı 8 ancak yerler küçük olmadığından bulup havaya uçurmak kısa sürmüyor.

Çok sayıda teçhizat ve silahla donatılmış 22 savaş helikopteri arasından seçim yapıyorsunuz. Her helikopterin özelliği farklı. Makineli tüfekler, güdümlü füzeler, ısı kapanları, kamuflajlar, yüzey desenleri vs. kişiselleştirilebiliyor. Savaştıkça helikopterinizin gücü de artıyor.

Yazar: admin

Bir cevap yazın