World Cricket Championship 2

World Cricket Championship 2

Windows işletim sistemli mobil cihazınızda Kriket oynamaya hazır olun.

Windows Mobile platformunda deli gibi oynanan World Cricket Championship 2, oyuncuları sürükleyici bir Kriket dünyasına götürüyor. Android platformunda 10 milyondan fazla oyuncuya sahip olan yapım, ülkemizde pek popüler olmasa da Avrupa’da oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor.

Oyun içerisinde karakterimizi oluşturabilecek ve sakal, saç gibi özelliklerini dilediğimiz gibi ayarlayabileceğiz. 2016 yılında Google Play’in en iyi oyunu olarak seçilen başarılı yapım, toplamda da 30 milyondan fazla oyuncuya sahip.

3D grafiklerin kullanıldığı yapımda 69 farklı vuruş stili bulunmaktadır. 8 farklı Kriket sopasının yer aldığı yapımda, 18 farklı uluslararası takım, 10 yerli takım ve 24 farklı stadyum bulunmaktadır. Oyun içerisinde maçlar esnasında İnfografikle pozisyon tekrarı gibi özellikler de oyunculara sunulmaktadır.

Dinamik bir yapıya sahip olan mobil oyun, birbirinden farklı kamera açıları ile oyunculara en gerçekçi Kriket oyunu olma hissini vermektedir. Oyuncular dilerlerse birbirinden farklı liglere katılabilir ve kupalar kazanabilirler.

World Cricket Championship 2, Android ve Windows Mobile platformunda tamamen ücretsiz olarak yayınlanmış bir spor oyunudur.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın