WordPress Desktop

TypeRider; Mac OS işletim sistemleriniz için geliştirilmiş sizin ve çocuklarınızın dil konusundaki bilginizi daha da geliştirecek eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Son derece basit olan bu oyun siz ve çocuklarınızın harfler ile ilgili işlemlerinizi kolaylaştıracak ve yeni bir dil öğrenme konusunda çocuğunuza yardımcı olacak. Oyundaki ama 2 yuvarlak kaya parçasını farklı boyut ve şekildeki karakterlerin üzerinden geçirerek her seviyeyi tamamlamanız olacaktır. Bu uygulama içerisinde, dillerin geçmişinden bugününe kadar olan değişimlerini bulabilecek ve oldukça yeni bilgiler de öğrenebileceksiniz. Bu sayede de sizin ve çocukların öz güven unsuru da gelişmiş olacaktır. 

Özellikle anne ve babalar bu oyun sayesinde çocukların sosyal yönünü ortaya çıkarmalarına da izin vermiş olacaklar. Birbirinden ilginç ve en sıkı kullanılan karakterlerin bulunduğu 10 farklı dünya ile inanılmaz bir oyun sizleri bekliyor olacak. Bu mükemmel özelliklere sahip oyunu siz de mutlaka çocuklarınızla tanıştırmalısınız. Oyunu hemen indirerek bu harika karakterleri tanıma fırsatı bulabilirsiniz. 

Yazar: admin

Bir cevap yazın