Windows Live Messenger (Türkçe)

Dünyanın en çok kullanılan anında mesajlaşma ve görüntülü sohbet yazılımı olan Windows Live Messenger (MSN Messenger) 2013 yılı itibariyle Skype ile birleşmiştir. Skype’yi keşfetmek için tıklayın. 

İndireceğiniz dosya Windows Live hizmetleri için bir paket yükleyicisidir. Seçtiğiniz eklentilere bağlı olarak indirilen boyut 35-130 MB arasında değişebiliyor. Bu yükleyici bilgisayarınızdaki mevcut Messenger sürümünü ve bileşenlerini denetliyor ve daha yeni bir sürümü çıkmışsa gerekli dosyaları internetten indirerek bilgisayarınızdaki sürümü güncelliyor. 

Yükleyici ile, Messenger dışında Writer (blog için içerik hazırlayıcı), Mail (e-posta yazılımı), Toolbar (IE için arama çubuğu) ve Fotoğraf Galerisi (fotoğraf ve videolarınızı düzenlemek için) eklentilerini isteğinize bağlı olarak yükleyebiliyorsunuz.

Önemli Not: Windows Live Messenger (MSN Messenger) hizmeti artık kapanmıştır. Mevcut kullanıcılar artık Skype kullanmak zorundadır. Skype programına Messenger’daki kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilir ve mevcut kullanıcı listenize aynen Messenger’da olduğu gibi erişebilirsiniz.İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın