WildCraft

WildCraft

Tehlikeli bir hayvanı kontrol edeceğiz.

Mobil cihazınızda vahşi bir hayvanı canlandırmak ister misiniz?

Birbirinden farklı vahşi hayvanların yer aldığı oyunda, kendimize bir hayvan seçecek ve hayata oyun gözlerinden bakacağız. Oldukça sağlam grafikler ile mobil platform oyuncularına sunulan yapım, Türkçe dahil olmak üzere birçok dili destekliyor. Oyun içerisinde vahşi hayvanımız ile aile kuracak, yavru sahibi olacak ve yavrularımıza bakabilmek için avlanacağız.

Detaylı ve titizlikle hazırlanılmış olan bir dünyada mücadele edecek ve birbirinden farklı tehlikeler ile karşı karşıya geleceğiz. Oyun içerisinde birçok görevde bizlere sunuluyor. Bu görevler arasında avlanma en başta geliyor. 

Oyun içerisinde çeşitli maceralara atılacak ve aksiyon dolu anlar yaşayacağız. Mevsim değişim döngüsü ile birbirinden farklı hava olaylarını da yaşayacağız. 3D grafikler ile oyunculara en iyi kamera açılarını sunan mobil oyun, Android ve İOS platformunda ücretsiz olarak oynanmaktadır. Dileyen oyuncular arkadaşlarıyla oyunun tadını beraber çıkarabilirler. Oyuncular birbirleri ile yardımlaşarak tehlikelere karşı mücadele edebilirler.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın