Wild Things: Animal Adventure

Wild Things: Animal Adventure

Mobil cihazınızda rengarenk bir bulmaca oyunu oynayabilirsiniz.

Birbirinden farklı oyun modlarının yer aldığı Wild Things: Animal Adventure isimli mobil oyun, oyunculara keyifle ve bir o kadar da zorlu bulmacalar sunuyor.

Geçtiğimiz yıllarda Candy Crush adında bir mobil oyun patlama yapmış ve inanılmaz bir popülariteye sahip olmuştu. Wild Things: Animal Adventure’da da sistem buna benzer işliyor. Oyun içerisinde aynı renk ve aynı cinsteki nesneleri alt alta ve yan yana getirecek, onları yok etmeye çalışacağız.

Birbirinden farklı zorlukta seviyelere sahip olan yapım, kolaydan zora doğru ilerleyerek oyunculara sürükleyici bir atmosfer sunuyor. Oldukça renkli grafiklerden oluşan mobil oyun, alt yapı ses efektleri ile de oyunculara keyifli bir oynanış tarzı sunuyor.

Oyun içerisinde 3’den fazla nesneyi yan yana getirerek kombolar yapabilir ve daha fazla nesnenin yok olmasını sağlayabilirsiniz. Efektleri ile oldukça başarılı olan yapım, Android ve İOS platformunda tamamen ücretsiz olarak oynanmaktadır. Benzersiz içerikler ile oyunda hiç sıkılmayacak ve bıkmayacaksınız. Unutmadan hatırlatalım, oyun içerisinde favori hayvanınızı seçebilir ve mücadeleye onunla katılabilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın