West Gunfighter

West Gunfighter

Gizemli batı dünyasını keşfedin ve kötü adamları yok edin.

Android oyun dünyasındaki önemli oyunlardan biri olan Six Guns’a alternatif olabilecek West Gunfighter’ın birçok eğlenceli yanı bulunuyor. Batı kovboy dünyasını başarılı bir şekilde anlatabilen oyunda düşmanlarınızı öldürün.

Geniş açık dünya yapısıyla dikkat çekmeyi başaran oyunda birçok bina da bulunuyor. Böylelikle oyun içerisinde yan görevlerin sayısı artıyorken daha fazla kişiyle birebir kapışabiliyorsunuz. Ayrıca herhangi bir kişinin hayatını ve ölümünü kararlaştırabildiğiniz West Gunfighter’da düşmanlarınızı ve dostlarınızı doğru seçmelisiniz. Halkı ve kovboyları koruyacağınız bu oyunda çeşitli düşmanları öldürün. Geniş bir dünyaya sahip olduğu için çöl, kasaba, kanyon, orman, mezarlık, gibi yerleri keşfedin ve düşmanları görün. Bu bölgelerde hazırlıksız yakalanacağınız düşmanlarınız sizi öldürebilirler.

Grafik ve müzik kalitesi bakımından gerçekten başarılı olan oyunda 20’den fazla silah ve 8’den fazla kıyafet seti bulunuyor. Yani özelleştirebilmenin bir hayli geniş olduğu oyunda yeteneklerinizi de geliştirmeyi ihmal etmeyin.

West Gunfighter Özellikleri

20’den fazla silah ve 8’den fazla kıyafet Farklı bölgeleri keşfedin ve düşmanlarla kapışın Halkınızı ve kovboyları savunun Oynaması ücretsiz aksiyon oyunu

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın