Warriors of Light

Warriors of Light

Rumriel şehrini karanlık güçlerden kurtarın ve şehrinize sahip çıkın.

Rumriel şehrinin baş belası olan Bazut, tekrardan döndü ve şehri ele geçirdi. Onun kontrolü altında olan şehrinizi ve etraftaki tüm krallıklar yok edildi. Artık sizin ve buradaki tüm insanlar yok edilmek isteniyor ve Rumriel’e kara bulut gibi çökmek istiyorlar. Onlara izin vermeyin ve zorlu savaşlara hazır olun.

Tüm barışçıl ırkların son kalesi olarak görülen Rumriel şehri de artık düşmek üzere. Bu toprakların son umudu olan siz ışık savaşçıları ise burayı kurtarmalı ve insanlarınızı korumalısınız. Bazut’un güçlü ekiplerine göğüs germeli ve sonuna kadar savaşmalısınız. Kendi takımınızı oluşturduğunuz oyunda güçlü kahramanları takımınızı alın ve kahramanlarınızı özelleştirin. Çeşitli güçlendirmelere izin veren oyunda bol eğlence olduğunu belirtmek gerekiyor.

Warrior of Light’ta savaşçılarınızı güçlendirin ve bunun sonucunda tüm ırklardan güçlü kahramanlarla savaşın. Işığın birliğini yeniden inşa edin ve dünyaya barış getirin. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki savaşçıyla kapışacağınız bu oyunda rakiplerinizi fethedin. Hadi bu destansı maceraya katılın ve kendi efsanenizi yazın! 

Warriors of Light Özellikleri

Rumriel’i kurtarmak sizin elinizde Karanlık savaşçılarına karşı saldırı yapın Dünyaya barış getirin Oynaması ücretsiz aksiyon oyunu

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın