War Cars 2

War Cars 2

Savaş arabaları eşliğinde sıra dışı bir mücadele sunan benzersiz bir aksiyon oyunudur.

Android oyun platformunda aksiyon oyunları arasında yer alan War Cars 2, araba savaşları yapabileceğiniz eşsiz bir oyundur. 

Kaliteli grafik tasarımı ve görüntü efektleri ile güçlendirilmiş bu oyunda, onlarca farklı araç yer almaktadır. Garajınızda tasarlayacağınız savaşçı arabaları ile aksiyon dolu bir mücadele sizleri bekliyor. Farklı özellikleri ve hünerleri olan onlarca araç içinden dilediğinizi seçebilir ve araçlarda bulunan savaş teçhizatlarını yükseltebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz karakteri ve savaş pistini de belirlemeniz mümkün. 

Oyun içerisinde roket atan, füze fırlatan, bomba atan ve birçok farklı savaş silahına sahip olan otomobiller yer almaktadır. Bu silahlara ek olarak araçların önlerine yerleştirebileceğiniz baltalar, balyozlar, testereler ve çeşitli kesici aletler bulunmaktadır. Kendi zevkinize göre tasarlayacağınız ve geliştireceğiniz savaşçı arabalar ile dünya çapında rakiplerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Binlerce aksiyon tutkunu tarafından keyifle oynanan ve ücretsiz olarak sizlerle buluşturulan War Cars 2, sıradan savaş oyunlarına göre daha farklı ve ilgi uyandırıcı bir oyun özelliği taşımaktadır. Siz de klasik savaş oyunlarından sıkıldıysanız, bu oyun ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın