WAKFU, the Brotherhood

WAKFU, the Brotherhood

Kaliteli grafiklere saihp olan WAKFU, the Brotherhood ücretsiz olarak yayınlanan başarılı bir Arcade oyunudur.

Oyunculara tempolu bir oynanış sunan WAKFU, the Brotherhood, basit grafikleri ile mobil oyunculara etkileyici bir savaş atmosferi sunuyor.

Arcade oyunları arasına geçtiğimiz haftalarda katılan yapım, şu sıralar yavaş yavaş kitlesini arttırmaya devam ediyor. Alt yapı ses efektleri ile oyunculara eğlenceli bir oynanış dünyası sunan mobil oyunda zengin bir içeriğin yanı sıra sürükleyici bir savaş dünyası sunuyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı çok sayıda düşman yer almaktadır. Bu düşmanlar günümüzdeki oyunlarda karşımıza çıkanlardan çok farklıdır. 

Etkileyici efektlerin yer aldığı oyunda, karakterimiz ile inanılmaz hızlı hareketler yapabilir, düşmanları şaşırtabilir ve karakterimiz ile akrobatik hareketler yapabiliriz. Orijinal bir hikayenin yer aldığı mobil oyunda farklı savaş alanlarında hayatta kalmaya çalışacak ve düşmanları etkisiz hale getireceğiz. Başarılı animasyon serisi olarak akıllara kazınan Vakfu, uzun bir aranın üzerinden mobil platformdaki yerini aldı. İlerleyen dönemlerde yeni güncellemeler alacak olan oyun, daha zengin bir içeriğe kavuşacak. WAKFU, the Brotherhood ücretsiz olarak mobil platformlarda yayınlandı. 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın