Virtual Villagers Origins 2

Virtual Villagers Origins 2

Kendi adanızda mutlu bir aile yaşantısı sunan keyifli bir oyundur

Sevimli bir adada eğlenceli bir yaşantı sunan Virtual Villagers Origins 2, mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer almaktadır. 

Aktif internet bağlantısı ile oynayabileceğiniz, kaliteli görüntü grafikleri ve ses efektleri ile daha da keyifli bir hal almış muazzam bir oyundur. Volkanik bir patlama yüzünden bulunduğunuz bölgeyi terk etmek zorunda kalacağınız bu oyunda, ıssız bir adaya yerleşerek yeni bir yaşam alanı inşa edeceksiniz. Yeni adanızı keşfederek ve geliştirerek, mutlu bir aile kurmak için doğru adımlar atmalısınız. 

Kendi adanızın patronu olabilir ve adanızı dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Gizemli sırları çözerek yeni kaynakları ve bölgeleri keşfedebilirsiniz. Çiftçilik ve balıkçılık yaparak geçiminizi sağlayabileceğiniz bu adada, çeşitli hayvanlarla karşılaşarak bu hayvanları uysallaştırmanız da mümkün. Ayrıca seçeceğiniz kabilelere isim verebilir ve onların yardımları ile adayı daha da büyütebilirsiniz. 

Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda rahatlıkla oynayabileceğiniz Virtual Villagers Origins 2, ücretsiz olarak erişebileceğiniz eşsiz bir simülasyon oyunudur. Siz de bu oyun ile kendi adanızı yönetebilir ve macera dolu bir hayata atılabilirsiniz.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın