Ultimate Motorcycle Simulator

Ultimate Motorcycle Simulator

Mobil platformda gerçekçi bir yarış deneyimi yaşayacaksınız.

Andorid yarış severlere sunulan Ultimate Motorcycle Simulator bünyesinde birbirinden farlı motosiklet modeli bulunduruyor.

Mobil platformda 5 üzerinden 4.6 gibi bir inceleme puanı alarak mobil platformdaki en iyi yarış oyunlarından bir tanesi olan Ultimate Motorcycle Simulator ücretsiz olarak oynanıyor. Gerçekçi motosiklet fizikleri ile oyunculara en iyi deneyimi sunan yapım da sınırsız özelleştirme yapabilirsiniz. Yani oyuncular dilediği motorun performansı ve dış görünümü üzerinde çok sayıda değişiklik yapabilirler. Ya da oyuncular dilerlerse kendileri bir motor yaratabilir ve kendi tarzlarını sergileyebilirler.

Açık dünya haritasının yer aldığı yapımda, oyunculara çok sayıda farklı model de araç sunuluyor. Dileyen oyuncular çeşitli kamera açıları ile yarışlara farkı pencerelerden bakabilirler.  Etkileyici ve çarpıcı grafiklerin yer aldığı yapımda ses efektleri de oldukça gerçekçi özellikler taşımaktadır. 2018’in en iyi motosiklet simülatörlerinden birisi olan Ultimate Motorcycle Simulator sadece Android platformuna özel olarak geliştirildi. En gerçekçi yarış deneyimi sunan oyun olarak öne çıkan yapım tamamen ücretsizdir.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın