Ulak

Ulak

Ulak uygulaması, şehir içi ve şehir dışındaki gönderileriniz için kişisel kurye hizmeti sunuyor.

Ulak uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınızdan bireysel gönderilerinizi istediğiniz yere hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Mobil kurye çağırma hizmeti olarak işleyen Ulak uygulamasında, işlerinde tecrübeli ve tüm bilgileri sistemde kayıtlı kuryeler bulunuyor. Bulunduğunuz şehirde veya başka bir şehirde, istediğiniz adresler arasında teslimat hizmeti sunan uygulama sayesinde yerinizden kalkmadan göndermeniz gereken paketleri yerine ulaştırabiliyorsunuz. Şu an için sadece İstanbul, Ankara ve Bursa’da kullanılabilen uygulamada, başka şehirlerde yaşayan tanıdıklarınıza da bir şeyler gönderebilirsiniz.

Sadece gönderilerinizi ulaştırmak için değil, ihtiyacınız olan şeyleri de size ulaştıran Ulak uygulaması dışarı çıkamadığınız anlarda büyük kolaylık sağlıyor. Çağırdığınız kuryelere 5 dakika içerisinde iptal talebi de gönderebileceğiniz Ulak uygulamasında, ilk 5 dakikadan sonraki iptal taleplerinizde gönderi ücretinin yarısını ödemeniz gerekiyor. Gönderi takibini de yapabilmenize olanak sağlayan Ulak uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İLGİLİ SORULAR

Kulaklık takıldı simgesi neden yok? YENİ BİR SORU SOR

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın