Türkiye Yarışta

Türkiye Yarışta

Genel kültürünüze güveniyorsanız, Türkiye Yarışta uygulamasıyla diğer kullanıcılarla yarışabilir ve para ödülünü kazanabilirsiniz.

Türkiye Yarışta uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınızda para ödüllü canlı bilgi yarışmasına katılabilirsiniz.

Son zamanlarda sayısı giderek artan canlı bilgi yarışmalarından bir başkası olan Türkiye Yarışta uygulaması, genel kültür bilgisine güvenen kullanıcıların büyük ödülleri kazanabilmesini sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak kaydolup, yarışmaya dahil olabileceğiniz uygulamada yarışma tarihi ve saati önceden belirleniyor ve size bildirimler gönderiliyor. Aynı zamanda bir sunucusu da olan ve soruları sizlere aktaran Türkiye Yarışta uygulamasında, tüm soruları doğru bilirseniz büyük ödülün sahibi siz olabilirsiniz.

Her yarışma için belirlenen para ödülü, tüm soruları doğru cevaplayan kullanıcılar arasında eşit olarak paylaştırılıyor. Bir arkadaşınıza uygulamayı yükletip, referans olarak kendinizi gösterirseniz joker hakkı kazanabiliyor ve bunu da yanlış cevapladığınız sorularda kullanabiliyorsunuz. Kazandığınız para ödüllerinin de Papara hesabınıza yatırıldığını da belirtelim. Hayatın birçok alanından sorulan soruları bilerek para kazanmak istiyorsanız, Türkiye Yarışta uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın