Transit Drift & Driving Simulator

Transit Drift & Driving Simulator

Drift (yanlama) ve sürüş simülatörü

Transit Drift & Driving Simulator, Android telefon/tablette oynanabilen sürüş simülasyon oyunu. Simülasyon tarzında, gerçekçi araba oyunlarını seviyorsanız kaçırmayın derim. Android platformunda ücretsiz indirilebilir olan transit yanlama ve sürüş simülatör oyunları arasında en iyisi diyebilirim. Grafikleri de güzel!

Ford Transit dışında Ferrari Mclaren P1, Volkswagen Scirocco kullandığınız sürüş simülatöründe şehir, karlı dağ, yeşil vadi, drift arena, çöl ve yarış olmak üzere 6 farklı haritada drift yapıyor, yarışlara katılıyor, birbirinden zorlu görevleri birincilikle tamamlamak için ter döküyorsunuz. Dört farklı kamera açısından (içten görünüm dahil) görüş alabiliyorsunuz. İster direksiyon, ister sağ – sol, isterseniz de otomatik gaz kontrolleriyle oynayabiliyorsunuz. Bu arada hangi aracı seçerseniz seçin üç modifiye seçeneği sunuluyor. Aracınızı farklı renge boyama, jantını değiştirme, rüzgarlık ekleme şansına sahipsiniz.

Transit Drift & Driving Simulator Özellikleri:

Üç farklı modifiye seçeneği İki farklı sürüş dinamiği Altı farklı harita Beş farklı araba modeli Dört farklı kamera açısı İçten sürüş Yarış ve trafik sistemi Etkileyici kamera efektleri ve grafikler Gelişmiş yapay zeka

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın