Tinybeans

Tinybeans

Tinybeans uygulamasıyla çocuklarınızın fotoğraflarını çekerek gelişimlerini kaydedebilir ve albümünüzü oluşturabilirsiniz.

Tinybeans uygulamasını kullanarak ailenizin ve çocuklarınızın fotoğraflarını iOS cihazlarınıza albüm olarak kaydedebilirsiniz.

İlk defa çocuk sahibi olacak ebeveynlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğüm Tinybeans uygulaması, ailenizle birlikte fotoğraf albümü oluşturabilmenizi sağlıyor. Çocuklarınızın doğumundan itibaren çekeceğiniz fotoğraflar ile kilometre taşlarını kaydedebileceğiniz uygulamada fotoğraf, video ve notlar ekleyebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınız için birbirinden sevimli çıkartmalar, metinler ve filtreler de sunan uygulamada, fotoğraflarınıza renk katabilmeniz de mümkün. Bebeğinizin bir yıl önce aynı tarihte nasıl göründüğünü de inceleyebilmenize olanak sağlayan Tinybeans uygulamasında, bebek günlüğünde her anı tarihe göre görüntüleyebilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı bulutta güvenli bir şekilde yedekleyen Tinybeans uygulamasında fotoğraflarınız için baskı ve kitap siparişi de verebiliyorsunuz. Eğer siz de kendi ailenizin fotoğraf albümünü oluşturmak istiyorsanız, Tinybeans uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın