Through Abandoned

Through Abandoned

Yolun sonuna kadar git ve kayıp kardeşini bul.

Başarılı bir hikayeye ve yine aynı şekilde başarılı bir oyun algoritmasına sahip olan Through Abandoned’da kayıp ikiz kardeşini aramak için gizemli yerlere seyahat edeceksin. Onlarca farklı yoldan geçeceğin bu macerada pek çok karakterle tanışıp zorlu koşulları test edeceksin.

Zorlu bulmacalarla ve aynı zamanda parkurlarda çıktığınız bu yolculukta yıllar önce kaybettiğiniz kardeşini arıyorsunuz. Onun Abandoned’de nereye gittiğini bilen hiç kimse bulunmuyorken oyun yapısının bir hayli başarılı olduğunu belirtmek istiyorum. Birbirinden farklı bulmacalara sahip olan oyunda bazen bir kilidi bulmak için saatlerinizi harcayabileceksiniz. Her ipucunun önemli olduğu bu yolculukta hiçbir şeyi gözden kaçırmayın.

İkiz kardeşin Abandoned adlı ilginç bir yere kayboldu. Onu bulmak için farklı yollardan, kilitli kapılardan ve yer altından gitmelisin. Ayrıca karşına çıkan kişilerle iletişim kurup yardım alabilir ve bulmacayı daha kısa bir şekilde çözebilirsin. Üç farklı bölümden oluşan oyunda tıklamalar yaparak ilerliyorsunuz.

Abandoned’de sona kadar ilerlemek için yeterli yeteneğe sahip olduğunu düşünüyorsan, o zaman bu oyunu hemen şimdi indir ve kardeşini aramaya başla.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın