The Great Ottomans

The Great Ottomans

Osmanlı İmparatorluğu’na dayanan ilk mobil MMORTS oyunu

The Great Ottomans (Muhteşem Osmanlı – Taht için Strateji Savaşı), tarihi mobil oyunları sevenlere şiddetle tavsiye edeceğim bir yapım. Osmanlı İmparatorluğu’na dayanan ilk mobil MMORTS (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Strateji) oyunu olma özelliğini taşıyan yapım, ilk olarak Android platformunda indirilmeye açıldı. Ön kayıtta 150$ değerinde değerli ödüller ücretsiz veriliyor; kaçırmayın derim!

15. yüzyılın ortalığına doğru bir yolculuğa çıkaran Osmanlı temalı online strateji savaş oyunu The Great Ottomans Türkçe adıyla Muhteşem Osmanlı’da Hükümdar olarak askerlerimizi eğitiyor, teknolojide ilerlemek için çalışmalar yapıyor, kaynakları topluyor, topraklarımızda ava çıkıyor, antik harabelerin altındaki gizli zindanları keşfediyor, imparatorluğumuzu genişletmek için büyük savaşlara giriyoruz. Bu topraklarda ister tek başımıza savaşıyor, ister lonca arkadaşlarımızla birlikte çarpışıyoruz.

Yüksek kalitede, detaylı grafiklerin yanında gerçekçi hava sistemi (kar fırtınası, kum fırtınası, kasırga ve diğer gerçek hayattaki hava koşulları) ile dikkat çeken imparatorluk kurma ve yönetme oyunu umarım iOS platformuna da ücretsiz olarak çıkış yapar.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın