The Glorious Resolve Journey To Peace

The Glorious Resolve Journey To Peace

Gerçekçi savaşların sahne aldığı enfes bir aksiyon oyunudur.

Aksiyon dolu zorlu savaşlar yapabileceğiniz The Glorious Resolve: Journey To Peace, mobil alanda aksiyon kategorisinde yer alan eşsiz bir savaş oyunudur. 

Militanlar ve dış kuvvetlerin yardımıyla Pakistan topraklarını genişleteceğiniz bu oyunda, teröre karşı mücadele vererek zafere ulaşabilirsiniz. Ordu birlikleri, hava kuvvetleri, komandolar ve deniz kuvvetleri ile birlikte teröristleri yok etmelisiniz. Gerçekçi grafik tasarımı ve etkileyici sahneleri ile sıkılmadan oynayabilirsiniz. 

Terörle mücadele eden askeri birlikler arasında yer alarak, zorlu görevler üstlenmenin zamanı geldi. Savaş sırasında av tüfeği, makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, roket atarlar, bazukalar, füzeler ve çeşitli tabancaları kullanabilirsiniz. Ayrıca el bombası ve sis bombası gibi yardımcı savaş aletlerini de kullanmanız mümkün. Seviye atlayarak birçok farklı bölümün ve savaş malzemesinin kilidini açabilirsiniz.

Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz The Glorious Resolve: Journey To Peace, tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Aksiyon oyunları arasında yer alan ve gerçekçi savaş sahnelerinden oluşan bu oyun ile sizlerde heyecan verici bir savaş deneyimi yaşayabilirsiniz. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın