The Glorious Resolve Journey To Peace

The Glorious Resolve Journey To Peace

Gerçekçi savaşların sahne aldığı enfes bir aksiyon oyunudur.

Gerçekçi savaşlar yapabileceğiniz ve aksiyona doyabileceğiniz The Glorious Resolve: Journey To Peace, Android ve İOS platformda rahatlıkla oynayabileceğiniz sıra dışı bir savaş oyunu olarak bilinmektedir. Etkileyici grafik tasarımı ve gerçekçi sahneleri ile bıkmadan oynayabileceğiniz, sürükleyici bir oyun profiline sahiptir.

Teröristlere karşı mücadele ederek, aksiyon dolu birçok savaşa tanıklık edeceğiniz bu oyun ile zafere ulaşmak için zorlu görevler sizleri bekliyor. Komandolar, hava kuvvetleri, deniz kuvvetleri ve ordu birlikleri ile düşmanları yok etmelisiniz. 

Düşman ordularına karşı sizde orduda yerinizi alarak, bu savaşta üzerinize düşeni yapmalısınız. Oyun içerisinde yer alan makineli tüfek, av tüfeği, roket atar, bazuka, füze, keskin nişancı tüfekleri ve daha birçok farklı silah arasından istediğinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca gaz bombası ve el bombası gibi yardımcı savaş mühimmatları ile düşmana zarar verebilirsiniz. Farklı bölümlerin ve mühimmatların kilidini açmak için savaşlardan galip gelmelisiniz. 

Binlerce oyun severin beğenisini kazanan The Glorious Resolve: Journey To Peace, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz eşsiz bir aksiyon oyunu olarak dikkat çekmektedir. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın