The Document Converter

The Document Converter

The Document Converter uygulamasında belgelerinizin dosya formatını kolayca başka formatlara dönüştürebiliyorsunuz.

The Document Converter uygulamasıyla iOS cihazlarınızdan belgelerinizin dosya formatlarını dilediğiniz formata dönüştürebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızda hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalardan biri olan The Document Converter, çeşitli belgelernizi, e-kitaplarınızı ve resimlerinizi dilediğiniz dosya formatına dönüştürmenizi sağlıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda açamadığınız dosya türlerini başka formatlara dönüştürerek kullanılabilir hale getirebileceğiniz ya da birine e-posta ile belge göndermeniz gerektiğinde saniyeler içerisinde format dönüştürebileceğiniz uygulamada işlemlerinizi birkaç saniyede tamamlayabilirsiniz.

The Document Converter uygulamasında abw, docm, docx, html, lwp, odt, sayfalar, pdf, rtf, sdw, txt, wpd, wps, zabw, azw3, epub, lrf, mobi, oeb, pdb ve daha birçok dosya türünü pdf, docx, doc, html, odt, rtf, txt, jpg, png ve xps dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey giriş dosyası ve çıktı formatını seçerek işlemi başlatmak oluyor. Dosyalarınızı Pages, Office ve Drive gibi uygulamalarda ister görüntüleyebileceğiniz isterseniz de gönderebileceğiniz The Document Converter uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın