TAPSONIC TOP

TAPSONIC TOP

Şarkı ritmine ayak uydur ve adımları kaçırma.

Oyunla müzik kategorisini güzel bir birleşim ile paylaşan yapımcı bu oyununda hem hareketli müziklere yer vermiş hem de oyuncularını eğlendirmeyi başarmış durumda. Aynı zamanda refleks ölçen bir oyun olan Tapsonic Top, Music Grand Prix gibi çeşitli modlarla da kalitesini gösteriyor.

Ünlü DJMAX şarkılarına ve TOP orijinallerine sahip olan oyunda Canon ve Bingo gibi klasikler de yer alıyor. Bu dünyaya hakim olan kişilerin gayet severek oynayacağı bir oyun olan Tapsonic Top’ta ritimlere ayak uydurmalı ve önünüze hızlı bir şekilde gelen işaretlere doğru adımlarla basmalısınız. Aynı zamanda hikaye modu, zamanla yarış modu gibi özelliklere sahip olan oyunda eğitici bir kılavuzun yer aldığını belirtmek gerekiyor. Kontrolleri kolay oynaması zor olan bu oyunda kendi karakterinizi oluşturun ve çeşitli oyun modlarında kapışın.

Bunların dışında Grand Prix modu ile diğer rakiplere karşı çevrimiçi olarak yarışa girebilir ve onları refleksiniz ile yenebilirsiniz. Ayrıca kulaklık ile çok daha iyi oynandığı ifade edilen oyuna gelen güncellemelerle birlikte şarkılar yenileniyor. Hadi bir süperstar olun ve insanlara müzik yayınları yapın!

Tapsonic Top Özellikleri

Bol müzikli eğlenceli oyun Onlarca farklı türde müzik ile refleksiniz ölçün Bir müzik prodüktörü olma şansını kaçırmayın

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın