Tactical Battle Simulator

Tactical Battle Simulator

Taktik savaşlarının bolca yer aldığı, sıra dışı bir savaş simülatör oyunu olarak dikkat çekmektedir.

Sıradan savaş oyunlarına göre daha farklı tasarlanmış olan Tactical Battle Simulator, eşsiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekmektedir. Taktiksel stratejilerle planlanmış kıyasıya bir savaş sizleri bekliyor. 

Toplamda 80 farklı birimin yer aldığı bu oyunda, dilediğiniz orduyu seçerek savaşa başlayabilirsiniz. Her birimin kendine has özellikler ve zayıf yanları bulunmaktadır. Destansı savaşlar ile büyük zaferler kazanmak için en doğru orduyu seçmelisiniz. Kazandığınız altınlar sayesinde yeni birimlerin kilitlerini açmanız mümkün. Ayrıca altın karşılığında askerlerinizi ve savaş aletlerinizi yükseltebilirsiniz. 

Oyun içerisinde tüfekler, kılıçlar, oklar, tanklar ve çeşitli aletlerin yanı sıra, ejderhalar da yer almaktadır. Seviye atladıkça daha zor ve sert savaşlar yaparken tüm bu silahları kullanabilirsiniz. Çoklu mod özelliği sayesinde arkadaşlarınızla karşılıklı savaşlar yapabilirisiniz. Bu savaşlardan galip gelerek, yeni birim ve teçhizatlar satın almak için altın kazanmanız mümkün. 

Android ve İOS cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan ve ücretsiz olarak sizlere sunulan Tactical Battle Simulator, 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen muazzam bir savaş simülatörü oyunudur. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın