Super Hero Fight Club

Super Hero Fight Club

Mobil cihazınızda aksiyon dolu anlara hazır olun.

Mobil platformda oldukça farklı bir grafik tarzı seçen Super Hero Fight Club, oyunculara eğlenceyi ve rekabeti birlikte sunuyor.

Enfes bir oynanış tarzına sahip olan mobil oyunda, birbirinden farklı karakterler oyunculara sunuluyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı karakterler ile karşı karşıya gelecek ve benzersiz silah seçenekleri ile kapışacağız. Oyundaki amacımız elimizde bulunan silahlar ile rakip oyuncuya dokunmaktır. İlk dokunan oyuncu savaştan galip ayrılırken, diğer oyuncu ise mağlubiyeti tatmaktadır. 

Sürükleyici yapısı ile oldukça hoş bir oyun olan Super Hero Fight Club, mobil oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. Mobil platformda arcade oyunları arasında yer alan yapımda 100’den fazla farklı karakter bulunmaktadır. Buna ek olarak çok sayıda farklı silah seçenekleri de oyunculara sunulmuştur. 
Özel yeteneklere ve güçlere sahip olan karakterler ile eğlence dolu savaşlar yapacak ve seviye atmaya çalışacağız. Oyun içerisinde seviyeniz ne kadar yüksek olursa, o kadar güçlü olursunuz. Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Super Hero Fight Club, Android ve İOS platformunda oynanabilmektedir. İyi oyunlar dileriz.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın