Super Doggo Snack Time

Super Doggo Snack Time

Doggo için atıştırmalık zamanı!

Super Doggo Snack Time, hayvan besleme oyunlarını seven her yaştan mobil oyuncunun keyif alarak oynayacağı bir yapım. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan hayvan besleme oyununda leziz atıştırmalıkları görünce en yapacağını şaşıran sevimli mi sevimli bir köpekle eğleniyoruz.

Tek dokunuş kontrol sistemine sahip, refleksleri test eden süper eğlenceli bir köpek besleme oyunu Super Doggo Snack. Animasyonlarla güçlendirilen harika grafikler sunan oyunda sevimli dostumuz Doggo’nun karnını doyurmasına yardımcı oluyoruz. Yemek masasından düşen birbirinden lezzetli yemekleri midesine indirmesini sağlıyoruz. Pizza dilimleri, sosisli sandviç, hamburger, dondurma, kemik ve daha saymakla bitmeyecek tatla karnını doyuruyoruz. Atıştırmalıkları yedirirken tek dikkat etmemiz gereken; brokoli. Evet, Doggo her köpek gibi brokoliye mesafeli duruyor.

Brokoli dışında her şeyi yiyebilen Doggo’yu beslerken ağzını tam açmasına dikkat ediyoruz. Bu noktada ekrana dokunup basılı tutuyor, çemberin yeşile döndüğünü gördüğümüzde parmağımızı çekerek yiyeceği yakalamasını sağlıyoruz. Kontroller kolay lakin masadan sürekli bir şeyler düştüğünden yüksek puan yapmak çok zor.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın