Super Cats

Super Cats

Android için Macera oyudur.

Android macera oyunları arasında yer alan ve oyuncuları amansız bir mücadeleye çıkaracak olan yapım, ücretsiz olarak oynanmaktadır.

Rengarenk içerikleri ve kaliteli grafikleri ile mobil macera oyunları arasına katılan Super Cats, oyunculara 3v3 şeklinde savaşlar yapabilme imkanı sunuyor. Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı oyunda, her karakterin kendine özgü yetenekleri ve özellikleri yer almaktadır.

Oyun içerisinde yer alan kediler ile dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyacak ve onlarla kıyasıya rekabete gireceğiz. Mobil platform üzerindeki en hızlı ve gerçek zamanlı macera oyunu olarak karşımıza çıkan yapım, rol tasarımı sayesinde oyunculara eşsiz bir oynanış tarzı sunuyor.

Rasgele haritaların yer aldığı mobil oyunda, çoklu beceri setleri ve takım stratejileri yer alıyor. Seviye sisteminin de yer aldığı yapımda, karakterlerimizi geliştirerek daha etkili bir hale getirebilecek ve rakiplerimizin karşısına daha güçlü çıkabileceğiz. Dünyanın dört bir tarafından oyuncuya sahip olan Super Cats, yapısı ve özellikleri ile macera oyun dünyasına karşı farklı bir penceren bakıyor. İyi oyunlar dileriz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın