Street Racing 3D

Street Racing 3D

Gerçekçi sokak yarışlarının yer aldığı, hız tutkunları için tasarlanmış eşsiz bir yarış oyunudur.

Yarış oyunları arasında yerini alan Street Racing 3D, gerçekçi grafikleri ve efektleri ile 3D sokak yarışları yapabileceğiniz muazzam bir oyundur. 

Alternatifli kontrol seçenekleri ve cezp edici arka fon müzikleri ile oldukça keyifli bir yarış sizleri bekliyor. 10’un üzerinde birbirinden görkemli yarış arabasının yer aldığı bu oyunda, sokak temaları ve asfalt pistlerden oluşan birçok zorlu parkur bulunmaktadır. Ayrıca yarış pistlerinde, farklı arabaların kilitlerini açmakta ve aracın parçalarını yükseltmekte kullanmak üzere toplayacağınız elmaslar yer almaktadır. 

Şık ve göz alıcı yarış arabaları ile test sürüşleri yapabilir ve yarışlara hazırlanabilirsiniz. Kontrol modunu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Seçtiğiniz aracı hoşunuza giden renklerde boyayabilir ve çeşitli desenlere sahip renkli çıkartmalar kullanarak aracınıza farklı bir görünüm katabilirsiniz. Ayrıca yarışlarda kazandığınız para ve elmaslar ile arabanın motorunu yükseltmekte sizin elinizde. 

Mobil oyun çerçevesinde araba yarışı kategorisinde bulunan ve 10 milyonun üzerinde oyuncu kitlesine ulaşan Street Racing 3D, hız tutkunlarının Android ortamda ücretsiz olarak ulaşabileceği eşsiz bir oyun olarak dikkat çekmektedir.  
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın