Storytel

Storytel

Storytel uygulamasında binlerce kitabı sesli olarak dinleyebilmeniz mümkün.

Storytel uygulaması iOS işletim sistemli cihazlarınızdan birçok kategoride sunulan kitapları sesli olarak dinlemenize olanak sağlıyor.

Hem görme engelliler için hem de kitap okumayı sevenler için oldukça başarılı bulduğum Storytel uygulamasında, her türden binlerce sesli kitap sizler için hazırlanmış. Gerilim, korku, gençlik kitapları, klasikler vb. kategorilerde sunulan kitaplardan ilginizi çeken kitabı dilediğiniz her yerden dinleyebileceğiniz uygulamada, kitaplarınızı internet bağlantısı olmadan da dinleyebilirsiniz.

Dinlediğiniz kitapların hoşunuza giden bölümlerine ayraç ekleyip not alabilme özelliği de sunan Storytel uygulamasında uyku zamanlayıcı özelliğini kullanarak telefonunuzun pil ömrünü koruyabilmeniz de mümkün. Size özel kitap önerileri de sunan ve hangi kitabı okuyacağınıza karar veremediğiniz anlarda imdadınıza koşan Storytel uygulamasında, sevdiğiniz kitapları Kitaplığım bölümüne ekleyerek kendi kitaplığınızı oluşturabiliyorsunuz. Sürekli güncellenen kitaplarla sizlere sunulan Storytel uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın