Stickman Soccer 2018

Stickman Soccer 2018

Mobilde 100MB altı en iyi ücretsiz futbol oyunu

Stickman Soccer 2018, online ve offline (internetsiz) oynama seçeneği sunan mobil futbol oyunu. Android platformunda 100MB altı en iyi ücretsiz futbol oyunu diyebilirim. Çarpıcı atmosfer, akıcı animasyonlar, basit kontrol sistemi, hızlı tempolu arcade oynanış ve serbest kontrollerle saf futbol eğlencesi yaşatıyor.

75 milyondan fazla oyuncusu olan futbol oyunu Stickman Soccer’ın 2018 sezonunda sarı/kırmızı kart, koşma tuşu, faul, serbest vuruş, uzun pas, korner, yavaş çekim tekrarları, serbest vuruş, rövaşatayı da içine yeni oynanış özelliklerinin yanı sıra rüya takım kurma gelmiş. Farklı liglerden 150’den fazla takım, 50’den fazla farklı görünümlü dünyaca ünlü oyuncunun yer aldığı yeni Stickman Soccer oyununda birçok mod karşımıza çıkıyor. Hızlı maç, antrenman, sezon ve lig mücadelesi, Dünya Kupası 2018 Rusya, online günlük canlı etkinlikler, yerel çok oyunculu mod ve daha saymakla bitmeyecek oyun modu mevcut.

Stickman Soccer 2018 Özellikleri:

Yeni oyun mekanikleri Farklı kamera açıları ve perspektiflerden en iyi gol tekrarlarını görme Yeni hareket ve taktikler uygulayan tamamen yeniden tasarlanmış yapay zeka Rüya takım kurma (takım ismi, logo, oyun ismi/görünümü ayarlama) Transfer pazarı Turnuvalarda dünya sıralaması mücadelesi Çeşitli liglerde gruplandırılmış 150’Den fazla farklı futbol takımı Kilidi açılabilir kupalar 50’den fazla farklı görünümlü ünlü futbolcu Çeşitli zorluk modları Tam kontrolcü ve gamepad desteği Öğrenmesi basit ustalaşması zor dokunmatik kontroller 60FPS akıcı animasyonlar Cihazlar arası otomatik senkronizasyon Tam Android TV ve NVIDIA Shield desteği

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın