Steam Link

Steam Link

Steam PC oyunlarını Android’de oynamanın en kolay yolu!

Steam Link, PC oyunlarını Android’de oynamanızı sağlayan ücretsiz mobil uygulama. Bilgisayarınızdaki oyunları akıllı telefon/tabletinizde oynama düşünceniz varsa bunu gerçekleştirebileceğiniz en iyi uygulama Valve’ın Steam Link uygulaması diyebilirim. İndirmesi de ücretsiz ve kullanımı gayet basit.

Steam üzerinden satın aldığınız Windows/MAC oyunlarını mobil cihazınızda oynamanıza imkan veren Steam Link uygulaması için tek ihtiyacınız olan şey; iyi bir internet bağlantısı. 5GHz WiFi modeme sahipseniz, bilgisayar oyunlarınızı telefonunuzda akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. İster Steam kontrolcüsü, ister herhangi bir Bluetooth kontrolcü, isterseniz de Bluetooth klavye ve fare ile PC’deki oyunları mobil cihazınızda keyifle oynayabilirsiniz. Unutmadan, Ayarlar bölümünden bant genişliği, çözünürlük, performans ayarlamalarını yapabiliyorsunuz.

İLGİLİ SORULAR

Bilgisayarlarda ilk oynanan TÜRK oyunu nedir? World of Tanks Nasıl İndiriliri? Shadow Fight iOS Sürümü Türkiye’de Ne Zaman İndirilebilecek? YENİ BİR SORU SOR

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın