Sports Cars Racing: Chasing Cars on Miami Beach

Sports Cars Racing: Chasing Cars on Miami Beach

Zorlu parkurlarda heyecanlı yarışlar yapabileceğiniz, eşsiz bir yarış oyunudur.

Miami şehrinde macera ve eğlence dolu yarışlara katılabileceğiniz Sports Cars Racing: Chasing Cars on Miami Beach, Android platformda yarış kategorisinde yer alan enfes bir oyundur. 

Çizgi film tarzındaki grafik tasarımı ve etkileyici görüntü efektleri ile oldukça hoş bir görünüm sunulmaktadır. Basit kontrolleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyunda, birbirinden güzel onlarca farklı araç yer almaktadır. Tamir ve tasarım yaparak özel arabalar oluşturabilir ve bu arabaları modifiye ederek, göz kamaştıran bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca turbo özelliği ile maksimum hıza ulaşarak yarışa devam edebilirsiniz. 

Miami şehir yarışlarında şampiyonalara katılarak, aksiyon ve macera dolu parkurlarda hünerlerinizi gösterebilirsiniz. 3 farklı yarış seçeneğinden dilediğinizi seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Kırık köprülerin, engebeli yolların ve çeşitli engellerin yer aldığı zorlu pistlerde lüks, egzotik ve özel arabalar ile keyifli bir oyun sizleri bekliyor. 

Binlerce oyun sever tarafından beğeni toplayan ve tamamen ücretsiz olarak hizmetinize sunulan Sports Cars Racing: Chasing Cars on Miami Beach, aksiyon ve maceraya doyabileceğiniz benzersiz bir yarış oyunudur. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın