Smashy Drift

Smashy Drift

İOS cihazınızda aksiyon dolu yarışlara katılacaksınız.

Android ve İOS platformunda 1 milyondan fazla indirilmeye sahip olan Smashy Drift, oyunculara farklı alanlarda araba sürme fırsatı veriyor.
20’den fazlar farklı aracın yer aldığı mobil oyunda, efsane araç modelleri oyunculara sunulmaktadır. Hoş bir görünüme sahip olarak karşımıza çıkan yapım, mobil oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kilitli olarak sunulan araçlar oyuncular için sürükleyici bir deneyim sunuyor.
Oyuncular katıldıkları yarışlarda drift yapabiliyor ve karşılarına çıkan zombileri ezerek etkisiz hale getirebiliyorlar. Buna ek olarak hemen arkamızda yer alan polislerde bizleri etkisiz hale getirebilmek için peşimizi asla bırakmayacaklar. 360 derece dönüşlere imkan tanıyan yapım, oyunculara hem aksiyonu hem de eğlenceli bir oynanışı sunuyor.
Basit kontrollere sahip olan oyuna kısa sürede adapte olabilecek ve eğlenceli dakikalar yaşayabileceksiniz. Görsel efektleri ve animasyonları ile oldukça başarılı görünen mobil oyunda alabildiğimiz kadar yüksek puan almaya ve rakiplerimizi geride bırakmaya çalışacağız. Buna ek olarak oyun içerisinde peşimizde bulunan araçları da etkisiz hale getirecek ve daha fazla puan alarak kilitli ürünlerin kilitlerini kaldıracağız.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın