Skins World Truck Drivers

Skins World Truck Drivers

Çeşitli araçlar kullanacağız.

Kivel Cardoso tarafından geliştirilen ve Android platformu oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Skins World Truck Driver ile gerçek bir tır simülatörü bizleri bekliyor.

Orta dereceli grafiklere sahip olarak karşımıza çıkan bu mobil oyunda, birbirinden farklı tır seçenekleri oyunculara sunulmuştur. Oyuncular seçtikleri tır ile belirtilen alanlardan yük alabilecek ve harita üzerinde işaretli olan alanlara bu yükü taşımaya çalışacaklar. Oyuncular diledikleri tırlara özel efektler uygulayabilecekler. Daha doğrusu kişiselleştirerek kendi zevklerini yansıtabilecekler.

Oyunda birbirinden farklı yük seçenekleri de bulunuyor. Yüklerin mesafesine göre fiyatları da değişiklik göstermektedir. Buna ek olarak oyunda çeşitli otobüs seçenekleri de bulunmaktadır. Oyuncular rengarenk bir dünyada çeşitli görevler yapacak ve ne kadar iyi bir şoför olduklarını ortaya koyacaklar.
Dinamik bir yapıya sahip olarak mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Skins World Truck Driver, yüzde yüz HD grafiklere sahiptir. Çeşitli seviyelere sahip olan yapım, oyunculara farklı görevler eşliğinde keyif dolu dakikalar sunuyor. Mobil platformda ücretsiz olan yapım, sadece Android platformunda oynanabilmektedir.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın