Shtcoin

Shtcoin

60 saniyede kripto para üretin ve bu parayı zamanla büyütün.

Son zamanların popüler para kazanma yollarından biri olan kripto borsao, oyun yapımcılarının da gözünden kaçmış değil. Bu anlamda kripto para üretme ve bu parayı yönlendirme oyunu yapan yapımcı, parayı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir oyun hazırlamış. Shtcoin adında olan bu oyunda kripto ticaretinin tüm heyecanını hissedin ve eğlenmenize bakın.

İki farklı oyun modu bulunan Shtcoin’de isterseniz uzun modda oynayabilir isterseniz de kısa modda takılabilirsiniz. Ancak kısa modun bir hayli zor olduğunu söylemem gerekiyor. Çünkü kısa modda yalnızca 60 saniye içerisinde paranızı ticarete dökmeli ve sizden istenen kazancı sağlamalısınız. Uzun modda ise size verilen bin doları tam tamına bir milyon dolara çevirmelisiniz. Ticaret, yatırım ve çeştili alanlara yönelebileceğiniz oyunda risk almaktan çekinmeyin.

Her oyunda rastgelen bir döngüye sahip olan Shtcoin’de aynı hamleleri yapmanıza rağmen farklı sonuçlar alabiliyorsunuz. Yani bir turda kazandığınız parayı diğer tur kazanabilirsiniz, bu anlamda dikkatli olmalısınız. Ayrıca yasalarla ve kanunlarla başınızı belaya sokabilirsiniz. Bundan dolayı illegal işlerden uzak durmayı tercih etmenizi öneririm.

Shtcoin Özellikleri

Eğlenceli oyun, kolay oynayış Paranızı değerlendirin İki farklı oyun modu Arkadaşlarınızla kapışın

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın