Shatterbrain

Shatterbrain

Fizik kanunlarını temel alan Shatterbrain oyununda, hedefleri vurmak için birçok farklı sistem kurmayı deneyebilirsiniz.

Shatterbrain oyunu zeka ve bulmaca oyunlarından hoşlanan iOS kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken türden bir oyun olarak öne çıkıyor.

Temel olarak Fizik kanunlarıyla bağlantılı olan Shatterbrain, ekrandaki nesneleri ve platformları devirmek için yer çekimi, kuvvet ve moment gibi temel kurallara uymanızı gerektiriyor. Oldukça eğlenceli olduğunu düşündüğüm oyunda, seviye ilerledikçe zorlu bölümler sizleri bekliyor. Her bölüm için farklı hamle sayısı sınırı bulunan oyunda, hamle sayısına dikkat ettiğinizde 3 yıldız kazanabiliyorsunuz. Topladığınız yıldızlar da sonraki seviyelerin kilidini açmak için işinize yarıyor.

Sürekli güncellenen seviyeler ile hiç sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz Shatterbrain oyununda, çizdiğiniz şekillerin ve sistemlerin yasaklı bölgelere temas etmemesi de gerekiyor. Bu bölgelere temas ettiğinizde bölüme yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz. Vakit geçirmek için birebir oyunlardan biri olan Shatterbrain oyununu iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın