Rings of Anarchy 3.25.1 Ücretsiz –

3D MMOARPG Kurgu Başyapıtı. Fantastik yüzük avı yolculuğuna başla!

Rings of Anarchy, ortaçağa ait bir fantezi 3D MMORPG mobil oyunudur. Bu oyunda oyuncular 27 güçlü yüzüğü toplamak ve dünyayı kurtarmak için elfler, cüceler, cinler, orklar, tek gözlü devler diyarına ve daha bir çok harikulade bölgelere yolculuk yapıyor! Ekipmanların sadece canavarları öldürerek elde edilebileceği ücretsiz ekipman sistemi gibi pek çok benzersiz oyun modu ve sistemi mevcut. Oyuncuların fiyat kısıtlamaları olmaksızın eşyalarını takas edebilecekleri serbest ticaret sistemi. İmparatorlar ve siviller, ustalar ve çıraklar, loncalar ve takımlar dahil olmak üzere güçlü ve çeşitli sosyal bir sistem. Artı Boss’ların dünya haritasında bulunabileceği dengeli ve heyecan verici bir Dünya Boss sistemi mevcut ve gün boyunca yenileniyor.

[Oyun Özellikleri]

—-Yeni çağ, çevrimdışı oto-savaş
Çevrimdışı otomatik dövüş sunan benzersiz otomatik dövüş sistemi tasarımı, meşgul olduğunuzda seviye atlamanıza ve Boss’ları öldürmenize yardımcı olacak. Sizin için bir kazan-kazan durumu yaratacaktır.

—-Gelişme, Özel Uyarlama Sistemi
Geleneksel bir sınıf sisteminin kısıtlamaları dışında, uygun gördüğünüz gibi ilerleyebileceğiniz tamamen özelleştirme sistemi. Çok özel başlıklarınızı, muhteşem becerilerinizi ve özellikli görünümlerinizi edinin.

—-Harika Binek ve Özel Görünümler
Tyrannosaurus, skyfyre ve griffinler de dahil olmak üzere düzinelerce binek sizi bekliyor. Özel ekipman ve görünümler farkınızı ortaya koyacaktır.

—-Serbestçe ekipman takas et, sat veya satın al
Bu oyunun marketinde, bossları öldürerek veya görevleri tamamlamaktan elde edilen kullanılmayan veya ilave ekipmanları özgürce satabilirsiniz. Kaynaklarınız veya zamanınız boşa harcanmayacaktır.İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın