Repost Photo for Instagram

Repost Photo for Instagram

En iyi Instagram repost yapma uygulaması

Repost Photo for Instagram, Instagram fotoğrafı tekrar paylaşmak için uygulama arayan kullanıcılarına önereceğim uygulamaların başında geliyor. Instagram’da beğendiğiniz fotoğraf ve videoları kendi hesabınızda kolaylıkla paylaşmanıza izin veren Instagram repost yapma uygulaması, tamamen ücretsiz.

Instagram, sürekli güncellemeler alsa da fotoğraf ve videoları tekrar paylaşma özelliği hala gelmiş değil. Instagram Hikayeler dışında beğendiğiniz bir fotoğraf/videoyu kendi hesabınızda paylaşamıyorsunuz. Neyse ki; bunu yapabileceğimiz uygulamalar mevcut. Repost Photo for Instagram da bunlardan biri. Ekran görüntüsü almakla, fotoğrafı kırpmakla uğraşmadan doğrudan fotoğrafı kendi hesabınıza alabiliyorsunuz. Uygulamanın çalışma şekli ise şöyle:

Instagram’da … butonuna dokunuyorsunuz. Bağlantıyı Kopyala’ya dokunuyorsunuz. Uygulamaya geri dönüp Repost’a dokunuyorsunuz.

Instagram repost etmek için kullanabileceğiniz en iyi iOS uygulaması diyebilirim. Unutmadan, Repost Photo for Instagram, App Store’da en çok indirilen uygulamalar arasında başlarda yer alıyor.

İLGİLİ SORULAR

Windows 10 Mağazası Instagram İndirme Sorunu Instagram ‘da Beğenileri Nasıl Artırırım? YENİ BİR SORU SOR

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın