RealSteelWRB

50’den fazla ülkede en iyi 5 vuruş!
Şampiyon olmaya hazır mısın? Smash Hayranları Real Steel 10 Milyon İndirme ile Daha Fazla Robot, Daha Fazla Aksiyon ve Daha Eğlence ile bir sonraki versiyonu sunuyor! Real Steel World Robot Boks, daha iyi vuruşlar, daha sert vuruşlar ve daha iyi grafikler, yepyeni robotlar, daha fazla mod ve kafa kafaya çok oyunculuyla önceki model Reel Steal’in hareketini ikiye katlıyor. Boksun en uç noktaya taşındığı çok uzak olmayan bir gelecekte insanlar ve robotlar, hayattan daha büyük bir eğlence deneyimi için senkronize oluyorlar. Bir bot-kırma behemoth ve jab, üst kesim ve haymaker zafer için yolunuzu pilot!

Özellikler:
– Zeus, Atom ve Twin Cities gibi fan favori yıldızları dahil olmak üzere toplam 24 ortalama makine. Şimdi sekiz yeni yarışmacı yüzüğe girdi; Touchdown, HollowJack, Blockbuster, Biowar ve daha fazlası için hemen indirin ve oynmaya başlayın.

 

Boksun en uç noktaya taşındığı çok uzak olmayan bir gelecekte insanlar ve robotlar mevcut bu eşsiz oyunda. Hayattan daha büyük bir eğlence deneyimi için senkronize oluyorlar. Bir bot-kırma behemoth ve jab, üst kesim ve haymaker zafer için yolunuzu pilot!
50’den fazla ülkede en iyi 5 vuruş! seni bekliyor. Peki sen şampiyon olmaya hazır mısın? Smash Hayranları Real Steel 10 Milyon İndirme ile Daha Fazla Robot, Daha Fazla Aksiyon ve Daha Eğlence ile bir sonraki versiyonu sunuyor sizlere.

 

 

 

 

 

Yazar: admin

Bir cevap yazın