Rally Racer EVO

Rally Racer EVO

Zorlu yarış pistlerinde heyecan dolu yarışlar yapabileceğiniz benzersiz bir oyundur.

Gerçekçiliğin ön planda olduğu Rally Racer EVO, Android oyun platformunda yarış oyunları arasında yer alan enfes bir ralli oyunudur. 

Gerçek bir şoför olmak için toplam 32 farklı kursu tamamlayarak, lisans çıkartmanız gereklidir. Oyunn içerisinde birbirinden şık ve hızlı 17 adet ralli aracı yer almaktadır. Farklı koşullara ve mekanlara sahip 12 adet yarış pisti bulunmaktadır. 4 farklı oyun modu ile lisans, etkinlik, eğitim ve arena modlarından dilediğinizi oynayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, zorlu ve etkileyici onlarca farklı yarışa katılmanız mümkün. 

Kaliteli ve gerçekçi görüntü grafikleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz eşsiz bir oyun sizleri bekliyor. Büyük bir rallici olabilir ve nefes kesen yarışlara katılabilirsiniz. Onlarca farklı yarış arabasını kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Zorlu yarış pistlerinde hünerlerinizi ve yeteneklerinizi göstermenin zamanı geldi. 

Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz Rally Racer EVO, 1 milyondan fazla aktif oyuncu tarafından tercih edilmektedir. Yarış oyunları arasında bulunan ve gerçekçi tasarımı ile göz kamaştıran bu oyun ile sizlerde eşsiz ralli yarışları yapabilirsiniz. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın