Race Master MANAGER

Race Master MANAGER

Eşsiz Formula yarışlarına tanıklık edebileceğiniz, eğlenceli bir yarış oyunudur.

Zorlu Formula yarışlarının yer aldığı Race Master MANAGER, Android ve İOS sürümleri ile iki platformda da keyifle oynayabileceğiniz muhteşem bir yarış oyunudur. Birbirinden zorlu onlarca yarışçı arasından birinci gelmek için antrenörlük yaptığınız bu oyun ile dünya şampiyonalarına katılabilirsiniz. 

Kaliteli görüntü grafikleri ve efektleri ile sürükleyici bir oyun özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda menajerlik oyunu olarak da bilinen bu oyunda, başarılı bir kariyer oluşturmak için doğru stratejiler kurmalısınız. Onlarca yarış arabasından kendinize en uygun olanını seçerek, heyecan verici Formula yarışlarında sahne alabilirsiniz. Aracınızın tüm ayrıntılarını tasarlayabilir ve yarışlara doğru planlamalar yaparak hazırlanabilirsiniz. Bu sayede lig şampiyonu olabilirsiniz. 

Süspansiyon ve fren ayarlarının yanı sıra, birçok ayarı bizzat kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde yer alan göstergeler ile hasarları, yakıt seviyesini, lastiklerdeki aşınmayı, hava durumunu ve bozuk parçaları ayrıntılı bir şekilde tespit edebilirsiniz. 

100 binden fazla yarış severin beğenisini kazanan ve ücretsiz olarak sunulan Race Master MANAGER, kariyer planlaması yapabileceğiniz eşsiz bir yarış oyunu olarak dikkat çekmektedir. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın