Quarry Driver 3: Giant Trucks

Quarry Driver 3: Giant Trucks

Quarry Driver 3: Giant Trucks ile madencilik dünyasına hazır olun.

Mobil platformda oyunculara gerçek bir sürün deneyimi yaşatan Quarry Driver 3: Giant Trucks ile madencilik sektörüne giriş yapacağız.

Birbirinden farklı onlarca inşaat aracının yer aldığı yapımda grafiklerin kalitesi oldukça sağlamdır. Canlı renklerin yerine soluk ve gerçekçi renk tonlarının kullanılmış olması oyunculara sunulan gerçekçi yapıyı destekleyen niteliklere sahiptir.

Oyun içerisinde birbirinden farklı tam 50 tane misyon yer almaktadır. Bu misyonlarda bizden istenilen görevler ile karşılaşacak ve onları tamamlamaya çalışacağız. Oyunda dik yamaçlardan ağır yükler indirecek ve istenilen yere götürmeye çalışacağız. Tabii bununla da sınırlı kalmayacak ve bizi zorlayacak birçok görev ile karşı karşıya kalacağız.

Oyun içerisinde bazen kepçeler ile madencilere yol açacak, bazen de kamyonların geçebilmesi için yollar oluşturacağız. Devasa araçların da yer aldığı yapımda, dev kaya kütlelerini madenden çıkaracak ve uçurum kenarlarına yerleştireceğiz.  Mobil platformda binlerce kişi tarafından oynanan Quarry Driver 3: Giant Trucks hem Android hem de İOS cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynanabilmektedir.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın