Prado Car Parking Challenge

Prado Car Parking Challenge

Süre bitmeden ve herhangi bir yere çarpmadan aracı park edin.

Araba park etme konusunda eğlenceli bir oyun olan Prado Car Parking’de farklı farklı türde araçlar sürecek ve aynı zamanda farklı haritalarda bulunacaksınız. Buna göre şoförlük derecenizi göstermeli ve araçlara zarar vermeden park yerine ulaşmalısınız.

50’den fazla göreve ev sahipliği yapan bu oyunda bir bölüm içerisinde birden fazla araba modelini seçebilme şansı tanınıyor. Yani yolun zorluğuna göre seçebileceğiniz araçların bir hayli başarılı bir şekilde tasarlandığını belirtmek gerekiyor. Aynı zamanda direksiyon kontrolü, gaz-fren hassasiyetinin de tatmin ettiği bu yapımda eğleneceğinizi düşünüyorum.

Kısıtlı bir sürenin ve zorlu haritanın bol olduğu oyunda sürekli yeni şeyler öğreneceğinizi ve ustalığınızı her bölümde daha da katlayacağınızı unutmayın. Son olarak grafik kalitesi açısından sınıfta kalan bu oyunun harita ve araç yapısının başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Bu park etme oyununun tadını çıkarırken arabanızı nasıl park edeceğinizi öğrenin. Aynı zamanda şoförlüğünüzü kanıtlamak için sunulan bu şansı geri çevirmeyin.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın