Popsicle Sticks Puzzle

Popsicle Sticks Puzzle

Renk temalı üçlü eşleştirme oyunundan kendinizi alamayacaksınız.

Popsicle Sticks Puzzle, üçlü eşleştirmeye dayalı bulmaca oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynamasını istediğim süper eğlenceli bir mobil oyun. CHEF Oyun Stüdyosu’nun renk körü işileri de dikkate alarak özenle hazırladığı bulmaca oyununda dondurma çubuklarını hizalayarak yok etmeye çalışıyorsunuz. Mükemmel görseller, rahatlatan müzikler eşliğinde tam zaman geçirmelik bir oyun.

Yenilikçi kontrol sistemiyle Android telefonunuzda her yerde rahatça oynayabileceğiniz eğlence dozu yüksek bir eşleştirme oyunu Popsicle Sticks. Oyunda amaç; aynı renkteki üç dondurma çubuğunu hizalayıp yok etmek. Dondurma çubuklarını dikey, yatay veyahut çaprazlama hizalayabildiğiniz gibi, hem 3×3 oyun alanındaki hem de üçlü sıralı alandaki dondurma çubuklarının yönünü dilediğinizce ayarlayabiliyorsunuz. Hamleniz kalmayana dek devam ediyorsunuz. Oyunun güzel yanı; kimseyle yarışa sokmuyor, sakince oynuyorsunuz. Can sıkıntısı çekmeden son hamleye kadar keyifle oynuyorsunuz. Otomatik kayıt özelliğine sahip olmasını da beğendim. İstediğiniz zaman ara verip sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Gece modu ayarıyla akşam saatlerinde de gözünüzü yormadan keyifle oynayacağınız bulmaca oyunu Popsicle Sticks Puzzle’ı tavsiye ederim.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın