Pixel Exploration: Craft Edition

Pixel Exploration: Craft Edition

Açık kübik dünyada inşaat yapın, hayatta kalın ve arkadaşlarınızla oynayın.

Oynanışı ve devasa haritasıyla dikkat çeken Pixel Exploration: Craft Edition’da bulmanız ve çözmeniz gereken birçok gizli fırsat ve hediye bulunuyor. Size rehberlik edecek bu oyunda arkadaşlarınızla binalar inşaa edin veya oyun içerisinde yeni dünyalar keşfedin.

Pixel Exploration: Craft Edition, sadece sizin için oluşturulan benzersiz bir piksel aracıdır. Bu oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Çünkü yaratıcılığınızı doruklara ulaşacağı bu oyunda saatlerce zaman geçirebilirsiniz. İsterseniz yaratıcılık modunda bina inşa edebilirsiniz, isterseniz de hayatta kalma modunda oyunun zorlu haritasında kendinizi test edersiniz. Tamamen eğlence odaklı olan bu oyunda tüm dünyadan arkadaşlarını davet etme imkanı da tanınıyor.

Eğlenceli online modu sayesinde arkadaşlarınızla tek bir dünyada farklı modlar üzerinde oynayabilirsiniz. Böylelikle bina da yapabilir; hayatta kalma modunda mağaraları da keşfedebilirsiniz. Yani bu anlamda arkadaşlarınızla zaman geçirebileceğiniz bir oyun olan Pixel Exploration: Craft Edition’ın grafikleri, özellikleri ve efektleri bir hayli başarılı.

Pixel Exploration: Craft Edition sadece sizin için oluşturuldu!

 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın