PES 2013 Türkiye Ligi

İndireceğiniz bu eklenti paketi ile Pro Evolution Soccer 2013 (PES) oyununa Türkiye Süper Ligi’ ni ekleyebilirsiniz.
PES 2013 her sene olduğu gibi bu senede gerçek anlamda ortalığı kasup kavurdu. Bu yeni versiyonda Konami oldukça güzel efektler ve sanal zeka ile geliştirdiği PES 2013 bizlere mükemmel bir futbol oyunu keyfi yaşatıyor. 
Bu muhteşem oyunda artık Türkiye Ligi’ ni de ekleyebilirsiniz. bütün takımların as ve yedek kadroları tam olarak yer almaktadır. Yaş,boy gibi bilgilerin güncel bir şekilde yer verildiği yama içerisinde ayrıca PTT 1. Lig de yer almaktadır. Takım formaları ve logolarının eksiksiz yer aldığı eklenti oyunu çok daha zevkli bir hale getirecektir.
5 büyük takım sıralamasının hemen ardından takımların ID’ leri sezonun 5. haftasındaki haftalık sıralamasına göre yapılmıştır. İyi eğlenceler.
Oyunu kurmak için v0.9 Installer.exe dosyasını kullanarak yamayı kurun ve PES 2013 kurulum yerinin doğru olduğundan emin olun. PeSBoX Anatolia 2013 v0.9.53 Installer.exe dosyasını kullanarak yamayı kurduktan sonra  PES 2013 kurulum yerinin doğru olduğundan emin olmanız gerekiyor. v0.9 kurulu olmak zorunda öncelikle onu kurmanız gerekmektedir. Kurulum bittikten sonra oyunun kurulu olduğu yerdeki PeSBoX Anatolia 2013 Selector.exe’ yi çalıştırın. Normal oyun için Patch Mode butonunu, online oyun için Online Mode butonunu kullanabilirsiniz. Mod seçicinin çalışması için Microsoft .NET Framework 4.0 yüklü olmalıdır. İyi eğlenceler.

Yazar: admin

Bir cevap yazın