PAPER Anne

PAPER Anne

Paper Anne, gerçek benliğini aramak için bir yolculuğa çıktı. Ona bu yolda yardım edin.

Macera kategorisinde dikkat çeken bir yapım olan Paper Anne’de farklı farklı masalların içerisinden geçecek, onlarca farklı masal kahramanıyla karşılaşacaksınız. Peki bu diyarlardan geçerken kendi hikayenizini bulmayı başarabilecek misiniz?

Bir gün kendini bulmak adına yolculuğa başlayan Paper Anne isimli karakterimiz kendi masalını arıyor. Klasikleşmiş masalların dünyalarına gireceğiniz bu oyunda her şeyden sıyrılıp hikayenize kavulmanız isteniyor. Örneğin Çirkin Ördek Yavrusu’yla başlayan hikayenin bir sonraki durağı ise Kurşun Asker oluyor. Buradaki karakterleri tanımalı ve onların macerasına ortak olmalısınız.

Başarılı bulmaca tekniğine sahip olan oyunda karmaşık yolları keşfetmek için kağıt katmanlarını sürüklemeyi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde sizden çözmeniz istenen bulmacaları açıklığa kavuşturabilir ve kendi hikayenizi bulmaya bir adım yaklaşma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde farklı farklı masal dünyalarına seyahat edin.

Tüm bu masallar gerçekten ait olmanız gereken yer değil. Anne sonunda kendi hikayesini bulacak mı? Bu zorlu yolda bulmacaları çözün ve kendi hikayesini öğrenmesine yardımcı olun.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın