Okul Öncesi Öğretmeni

Okul Öncesi Öğretmeni

Okul Öncesi Öğretmeni uygulaması, okula henüz başlamayan çocuklarınızın gelişimine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Okul Öncesi Öğretmeni uygulamasıyla çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak alıştırmaları Android cihazlarınız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Okul çağına doğru yaklaşan çocuklarınız varsa, onlara çevrelerindeki nesneleri ve bu nesneler arasında bağı öğreterek eğitimine başlayabilirsiniz. Hayvanlar, meyveler, sebzeler, taşıtlar, renkler, şekiller, sayılar ve nesneler gibi kategorilerde sunulan içerikleri çocuklarınızla beraber inceleyerek onların kültürel gelişimine katkıda bulunabileceğiniz uygulamada, pekiştirici testleri de çözebiliyorsunuz.

Önce öğren, bul bakalım ve eğlence zamanı gibi üç ana başlık altında sunulan içerikler, çocukların ilgisini çekebilmek için kaliteli görsellerle desteklenmiş. Hayvanlar, meyve ve sebzeler, taşıtlar vb. nesnelerin isimleriyle birlikte neye benzediklerini de kolayca öğretebileceğiniz uygulamada, hayvanların ve taşıtların seslerini de dinleyebilirsiniz. Çocuklarınızın hafızalarını güçlendiren ve nesneler arasındaki bağları öğreten Eğlence Zamanı kategorisini de inceleyebileceğiniz Okul Öncesi Öğretmeni uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın