Offroad Moto Bike Racing Games

Offroad Moto Bike Racing Games

Mobil cihazınızda Offroad Moto Bike Racing Games ile offroad yarışlarına katılabilirsiniz.

Sadece Android platformuna özgü olarak geliştirilen Offroad Moto Bike Racing Games, oyunculara dağlık arazilerde birbirinden keyifli yarışlar yapma imkanı sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan yapım, UniBit imzası ile geliştirildi ve yayınlandı.

Bünyesinde birbirinden farlı motosiklet çeşitlerini bulunduran yapım, dağlık arazilerde ve patikalarda oyuncuları birbirinden zorlu yarışlara çağırıyor.

Adrenalin seviyesinin tavan yaptığı oyunda, rekabet hat safaya çıkacak ve oyuncular gerçek bir offroad yarışı hissi alacaklar. 3D grafikler ile karşımıza çıkan mobil oyun, yüksek çözünürlüklü görsellere ve gerçekçi motosiklet seslerine sahiptir.

2018 yılının en iyi yarış oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan Offroad Moto Bike Racing Games’de oyuncular motosikletlerini kişiselleştirebilecek ve yükseltebilecekler. Gerçekçi fizik motorunun da kullanıldığı yapımda, 7’den 70’e herkesin zevkine hitap edecek çok sayıda motosiklet modeli yer alıyor.  Oyun içerisinde yer alan yollar da çok sayıda rampa ve engeller bulunmaktadır. Oyuncular rampalardan uçarak akrobatik hareketler yapabilir, engebeli yerleri de kolay kontroller sayesinde hızla geçebilirler.

Mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunulan yapım, 2018 model olma özelliğine de sahip.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın