Neighbours from Hell: Season 1

Neighbours from Hell: Season 1

Hareketli dakikalara hazır olun.

Komşularınızın gizlice evlerini dolaşıp, onlara sinsi tuzaklar kurabileceğiniz Neighbours From Hell:  Season 1, Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Oyun, çizgi film hissi uyandıran grafikler ve heyecanlandırıcı müzikler ile desteklenmiştir. Oldukça kolay kontrolleri ve basit ara yüzü ile sıkılmadan oynanılabilir. Bulmaca kategorisindeki diğer oyunlara göre çok daha farklı bir tasarıma sahiptir.

Bulmacada ilerlerken kameralar tarafından her hareketinizin izlenildiğini unutmamalısınız. Şüpheci ve huysuz komşularınıza karşı tedbirli olmalısınız. 14 adet bölümün yer aldığı ve kurnaz tuzakların bulunduğu bu oyunda yeteneklerinizi kullanmanın tam zamanı. Komşularınıza yakalanmadan çeşitli pusu ve tuzaklar kurmak için kurnazca hareket etmeniz gerekmektedir.

Şüphe uyandırmadan komşularınızın evlerinde hedefe doğru ilerlemelisiniz. Bekçi köpeklerin bulunduğu ve pimpirikli komşuların yer aldığı bulmacada doğru stratejiler ile yolunuzu bulmalısınız. Aşamalı aşama bulmacayı çözerek diğer bölümlere ulaşabilirsiniz. 5 milyondan fazla oyuncu tarafından tercih edilen ve keyifle oynanan Neighbours From Hell:  Season 1, gitgide daha da fazla kullanıcıyı cezp etmeyi başarmıştır.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın